Newsletter

Polityka i społeczeństwo

KPRM: Nikt i nic nie podważy solidarności Polski i Ukrainy (komunikat)

28.03.2024, 18:02aktualizacja: 28.03.2024, 18:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje:

W ramach polsko – ukraińskich konsultacji międzyrządowych Premier Donald Tusk spotkał się w Warszawie z Premierem Ukrainy Denysem Szmyhalem. Odbyły się także rozmowy polskich i ukraińskich ministrów. Poruszone zostały kwestie związane z pomocą wojskową dla Ukrainy oraz z rolnictwem i transportem. Premierzy Polski i Ukrainy podpisali wspólny komunikat podsumowujący polsko – ukraińskie konsultacje międzyrządowe.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem prasowym na stronie: https://www.gov.pl/web/premier/pdt-premier-shmyhal.

Materiały do pobrania na stronie KPRM: zdjęcia, wideo i wspólny komunikat podsumowujący polsko-ukraińskie konsultacje międzyrządowe.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ kblu/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.03.2024, 18:02
Źródło informacji KPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ