Newsletter

Polityka i społeczeństwo

KPRM: Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim w Kijowie (komunikat)

24.02.2023, 14:33aktualizacja: 24.02.2023, 16:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przekazuje:

Podczas wizyty w Kijowie premier Mateusz Morawiecki spotkał się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Premier potwierdził przekazanie polskich czołgów Leopard Ukrainie.

Szef polskiego rządu przed spotkaniem z prezydentem, złożył, wraz z premierem Ukrainy Denisem Szmyhalem, kwiaty pod Ścianą Pamięci Poległych za Ukrainę w Kijowie. Podróż premiera Mateusz Morawieckiego odbywa się w szczególnym dniu – dziś mija pierwsza rocznica agresji Rosji na Ukrainę.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

ero/ par/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.02.2023, 14:33
Źródło informacji KPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.