Newsletter

Polityka i społeczeństwo

KPRM: Zwiększamy bezpieczeństwo żołnierzy i funkcjonariuszy na granicy polsko-białoruskiej (komunikat)

29.05.2024, 16:49aktualizacja: 29.05.2024, 16:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje:

Donald Tusk, Władysław Kosiniak-Kamysz i Tomasz Siemoniak spotkali się w Dubiczach Cerkiewnych z żołnierzami oraz funkcjonariuszami, którzy służą na polsko-białoruskiej granicy. Sytuacja jest bardzo trudna, a działania migrantów eskalują i stają się coraz bardziej agresywne. We wtorek, 28 maja, polski żołnierz został ugodzony nożem. Donald Tusk zapewnił o pełnym wsparciu oraz zwiększeniu bezpieczeństwa polskich funkcjonariuszy i żołnierzy.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem prasowym: https://www.gov.pl/web/premier/zwiekszamy-bezpieczenstwo-zolnierzy-i-funkcjonariuszy-na-granicy-polsko-bialoruskiej

Materiały: https://www.flickr.com/photos/premierrp/albums/72177720317404908/

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

ek/ lm/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.05.2024, 16:49
Źródło informacji KPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ