Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Książka pt. „Rektor” znanego Ukraińca została prezentowana w Polsce

28.11.2017, 16:31aktualizacja: 28.11.2017, 16:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

"Rektor"
"Rektor"
28 listopada br., w dzień swoich urodzin - rektor Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Kijowie, doktor nauk pedagogicznych, honorowy pracownik artystyczny Ukrainy, artysta ludowy, a także producent i reżyser - Michailo Popławski zaprezentował książkę pt. "Rektor", poświęconą 25. rocznicy działalności rektorskiej.

Prezentacja odbyła się w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie gdzie zgromadzili się przyjaciele i koledzy Popławskiego.

Złożyć życzenia z okazji premiery książki oraz urodzin rektora przybyli rektorzy europejskich uniwersytetów, przedstawiciele Ukraińskiej diaspory w krajach europejskich oraz studenci i koledzy z Ukrainy.

W swojej książce autor opowiada o czasie i o sobie, o przyszłości i teraźniejszości, o zarządzaniu Uniwersytetem Kultury i Sztuki oraz prowadzeniu biznesu i tworzeniu polityki. Zostały ujawnione sekrety związane z projektami "Singing Rector as Technology" oraz "Theory of Stress", dzięki którym autor osiągnął sukces osobisty oraz uznanie przedstawicieli Uniwersytetu Kultury i Sztuki. Popławski stworzył markę "Michailo Popławski" i z powodzeniem ją skapitalizował!

Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona czytelników oraz obecnych i przyszłych studentów, którzy pragną znaleźć własną drogę do sukcesu.

Prezentacja odbyła się w typowo rodzinnej atmosferze. Goście mogli zapoznać się z książką oraz wysłuchać historii z życia autora. Na zakończenie prezentacji wszyscy złożyli serdeczne życzenia autorowi z okazji podwójnego święta: wydania książki i urodzin.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 28.11.2017, 16:31
Źródło informacji Serwis prasowy Wyższej Szkoły Menadżerskiej
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ