Newsletter

Polityka i społeczeństwo

„Łap wiedzę z Lycamobile” – darmowy internet dla dzieci i młodzieży na początek roku szkolnego

16.09.2021, 13:45aktualizacja: 16.09.2021, 13:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

fot. Julia Cameron (1)
fot. Julia Cameron (1)
Lycamobile - globalny dostawca telefonii komórkowej - realizuje ogólnopolską inicjatywę, w ramach której uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych otrzymali bezpłatnie karty telefoniczne SIM z bezpłatnym dostępem do mobinego internetu. Przedsięwzięcie ma na celu wsparcie dzieci i młodzieży z brakiem lub ograniczonym dostepem do internetu w okresie 2 miesięcy powrotu do szkoły po wakacjach.

Program „Łap wiedzę z Lycamobile” został uruchomiony w celu zapewnienia, aby dzieci i ich rodziny miały dostęp do kluczowych zasobów edukacyjnych online. Uczestnicy przez dwa miesiące, otrzymają dodatkowe 20 GB danych co miesiąc bez dodatkowych kosztów.

Lycamobile wspiera inicjatywy społeczne i angażuje się na świecie we wspieranie swoich klientów i ich rodzin. W tych trudnych czasach wspiera edukację, która jest ważnym elementem sukcesu i szcześcia dzieci. Cały czas istnieją regiony, gdzie dzieci z poszczególnych rodzin nie mają stałego dostępu do internetu, który w dzisiejszych czasach jest jednym z podstawowych źródeł wiedzy.

„Jestem przekonany, że dzięki inicjatywie ułatwiamy dostęp do internetu wielu uczniom, dla których z różnych względów jest on utrudniony lub niewystarczający. Takie działania są spójne z naszym DNA i podkreślają wartości: humanizm, zaufanie, wiarygodność, jakość, dostępność, którymi kierujemy się na co dzień” – mówi Bartłomiej Wierzbicki, dyrektor sprzedaży Lycamobile w Polsce.

Lycamobile przekazuje karty SIM za pośrednictwem dyrektorów szkół. Do ogólnopolskiej inicjatywy przyłączyły się szkoły podstawowe, zawodowe, licea i technika, którym bliska jest akcja zorganizowana przez operatora. Jak podkreślają dyrektorzy i nauczyciele z tych placówek pandemia pokazała, że nie wszyscy uczniowie mają tak swobodny dostęp do internetu.

„Dostęp do internetu, czy to w dobie nauki stacjonarnej, hybrydowej czy domowej – jest absolutnie niezbędny. Z przyjemnością przekażemy karty z dodatkowym internetem dzieciom i młodzieży, którym taka pomoc się przyda” – mówi Iwona Sapkowska ze Szkoły Podstawowej w Gumowie.

Akcja wystartowała we wrześniu 2021 i potrwa do końca października.

KONTAKT:

Anna Opończewska

e-mail: anna.oponczewska@magnifico.com.pl

tel. kom. +48 605286749

Źródło informacji: Magnifico Marketing & PR Consultants

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.09.2021, 13:45
Źródło informacji Magnifico Marketing & PR Consultants
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ