Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Legnica: Prezydent zaprasza na konsultacje społeczne

17.09.2021, 17:12aktualizacja: 17.09.2021, 17:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. ul. Makuszyńskiego w Legnicy (UMLegnica)
Fot. ul. Makuszyńskiego w Legnicy (UMLegnica)
Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza mieszkańców Legnicy na konsultacje społeczne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru w rejonie ul. Złotoryjskiej, ograniczonego ulicami Makuszyńskiego, Leśmiana i Lechonia.

Konsultacje prowadzone są do 25 października 2021 r. w następujących formach:

·         dyskusji publicznej, która odbędzie się 24 września 2021 r. o godz. 12.00 w sali nr 9 Urzędu Miasta Legnicy przy pl. Słowiańskim 7,

·         elektronicznej - uwagi będzie można wysłać na adres e-mail bok@legnica.eu,

·         pisemnej - pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Legnicy, 59-220 Legnica, pl. Słowiański 8.

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego będzie wyłożony do publicznego wglądu w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legnicy (pl. Słowiański 8), do 8 października 2021 r.

Wysyłając swoje uwagi i sugestie na temat projektu planu zagospodarowania przestrzennego, należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę i adres jednostki organizacyjnej, a także wskazać adres i oznaczenie nieruchomości, której uwaga dotyczy.

W dyskusji publicznej wezmą udział pracownicy Urzędu Miasta Legnicy oraz projektant planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły dostępne są na portalu https://napisz.legnica.eu/konsultacje oraz na http://um.bip.legnica.eu/uml/konsultacje-spoleczne

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 17.09.2021, 17:12
Źródło informacji Legnica
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ