Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Materiały wideo: briefing prasowy premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Litwy Gitanasa Nausėdy przed spotkaniem z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem (komunikat)

26.02.2022, 15:26aktualizacja: 28.02.2022, 09:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Centrum Informacyjne Rządu:

Przesyłamy materiały wideo z prawem do wykorzystania z briefingu prasowego premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Litwy Gitanasa Nausėdy przed spotkaniem z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem w Berlinie z 26 lutego 2022 r.

Materiały do pobrania pod linkiem: https://mab.to/3N3eUyhyf

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ ero/ ann/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.02.2022, 15:26
Źródło informacji CIR
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.