Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MC KPRM: Opinia Kolegium ds. Cyberbezpieczeństwa w zw. z rezerwacją częstotliwości z pasma 3,6 GHz (komunikat)

10.02.2023, 11:20aktualizacja: 10.02.2023, 11:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Media Cyfryzacja KPRM informuje:

Kolegium ds. Cyberbezpieczeństwa wydało wczoraj opinię dotyczącą wymagań w zakresie bezpieczeństwa i integralności telekomunikacyjnej oraz usług w zw. z rezerwacją częstotliwości z pasma 3,6 GHz. W opinii Kolegium wycofanie z eksploatacji sprzętu i oprogramowania pochodzących od dostawcy wysokiego ryzyka i wchodzącego w skład infrastruktury kluczowej powinno zostać przeprowadzone w terminie 5 lat. Minister Cyfryzacji uwzględni te rekomendacje w treści procedowanych zmian dotyczących dostawców wysokiego ryzyka.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ mmu/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.02.2023, 11:20
Źródło informacji KPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ