Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MEiN: Od 27 września wznawiamy i przedłużamy nabór do programu "Poznaj Polskę" (komunikat)

24.09.2021, 16:07aktualizacja: 24.09.2021, 17:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MEiN informuje:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że 27 września br. wznawiamy i przedłużamy nabór wniosków do programu Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”. Na dofinansowanie wycieczek w ramach wznowionego naboru przeznaczyliśmy dodatkowo blisko 10 mln zł! Łącznie na program „Poznaj Polskę” w 2021 roku zostanie wydatkowana kwota około 25 mln zł.

Przyjmowanie wniosków będzie prowadzone od 27 września od północy (od godz. 00:01) w trybie ciągłym, aż do wyczerpania dodatkowych środków finansowych. Decyduje data złożenia wniosku o dofinansowanie wycieczki.

W załączeniu przekazuję komunikat prasowy oraz nagranie mp3.

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEiN

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

kom/ dsr/ joz/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.09.2021, 16:07
Źródło informacji MEiN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ