Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MEiN/ Propozycje zmian w wykazie lektur – ruszają konsultacje społeczne. Komunikat i nagranie mp3 (komunikat)

09.06.2021, 17:31aktualizacja: 09.06.2021, 18:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MEiN informuje:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że dziś, 9 czerwca przekazujemy do konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych projekty rozporządzeń Ministra Edukacji i Nauki, w których zawarto m.in. zmiany w wykazie lektur, dodanie podstawy programowej z przedmiotu historia tańca, a także zmianę sposobu realizowania zajęć przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie. Na opinie czekamy do 8 lipca.

W załączeniu przekazuję komunikat prasowy oraz nagranie mp3 w tym temacie.

Informacja wraz z projektami rozporządzeń jest zamieszczona również na naszej stronie www.mein.gov.pl

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEiN

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe.(PAP)

szz/ joz/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.06.2021, 17:31
Źródło informacji MEiN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ