Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MEN: Funkcjonowanie przedszkoli, szkół i placówek oświatowych (komunikat)

13.10.2020, 18:57aktualizacja: 13.10.2020, 18:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

– MEN informuje:

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od kuratorów oświaty na podstawie danych od dyrektorów, we wtorek, 13 października br. w trybie stacjonarnym pracowało ponad 47 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, co oznacza prawie 100 procent placówek pracujących w tradycyjny sposób (97,76 proc.).

Funkcjonowanie przedszkoli, szkół i placówek oświatowych – stan na 13 października br.:

– 47 399 – tryb stacjonarny (97,76 proc. wszystkich),

– 801 – tryb mieszany (tj. 1,65 proc. wszystkich);

– 284 – tryb zdalny (tj. 0,59 proc. wszystkich).

Monitorujemy sytuację w szkołach i placówkach. Bezpieczeństwo uczniów, rodziców, dyrektorów szkół i nauczycieli jest dla nas najważniejsze.

W załączeniu znajduje się grafika z aktualnymi danymi.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Załączniki do komunikatów są dostępne za pośrednictwem nowej Platformy Serwisowej PAP:serwis.pap.com.pl Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

kom/ mmi/ joz/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2020, 18:57
Źródło informacji MEN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ