Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MEN: w czerwcu rusza nabór na dofinansowanie wycieczek szkolnych i zajęć edukacyjnych (komunikat)

29.05.2024, 17:04aktualizacja: 31.05.2024, 09:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje:

W czerwcu rozpocznie się nabór wniosków na dofinansowanie wycieczek szkolnych i zajęć edukacyjnych: "Podróże z klasą" i "Kto Ty jesteś - Polak mały". To nowe propozycje Ministra Edukacji dla uczniów i przedszkolaków. Przekażemy organom prowadzącym, instytutom badawczym, instytucjom kultury i organizacjom pozarządowym w sumie na obie inicjatywy 70 mln zł.

Informacja prasowa w załączniku.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

ek/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZAŁĄCZNIKI
Data publikacji 29.05.2024, 17:04
Źródło informacji MEN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ