Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MF: Lipcowa oferta oszczędnościowych obligacji skarbowych (komunikat)

21.06.2024, 15:33aktualizacja: 21.06.2024, 15:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Finansów informuje:

- Oprocentowanie obligacji detalicznych utrzymaliśmy na poziomie z czerwca.

- Zamień i zyskaj więcej – preferencyjna, promocyjna cena sprzedaży w drodze zamiany.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Finansów: https://www.gov.pl/web/finanse/lipcowa-oferta-oszczednosciowych-obligacji-skarbowych6

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ kblu/ lm/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.06.2024, 15:33
Źródło informacji MF
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ