Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Miasto Świdnica: Trwa rekrutacja do konkursu „Zalogowani”

13.09.2023, 07:07aktualizacja: 13.09.2023, 07:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Zalogowani - grafika
Fot. Zalogowani - grafika
Rozpoczęła się 8. edycja programu „Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica” oraz odbywający się w jego ramach konkurs „Zalogowani”. Do 17 września świdniccy ósmoklasiści mogą zgłaszać swój udział w rywalizacji. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Do wygrania, jak co roku, są nagrody pieniężne i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Aby dokonać zgłoszenia, należy:
- wypełnić oraz wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: https://forms.gle/yAN5L17eeJTUAqvi6
- wydrukować wypełniony formularz, podpisać go i dać do podpisu rodzicowi/opiekunowi prawnemu
- przekazać wydrukowany i podpisany formularz nauczycielowi koordynującemu konkurs w szkole do 17 września br.
- dopilnować, by nauczyciel dostarczył wypełniony formularz do Urzędu Miejskiego w Świdnicy do 18 września br.

Do „Zalogowanych” zakwalifikuje się maksymalnie 220 osób (po 20 z każdej szkoły), które jako pierwsze prawidłowo zrealizują wszystkie powyższe punkty. Uczestnicy, którzy zostaną zakwalifikowani do konkursu, zostaną o tym poinformowani 20 września br.

Głównym celem programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica” jest z jednej strony dostarczanie wiedzy i praktycznych umiejętności, które ułatwią młodym ludziom realizację planów edukacyjnych i zawodowych oraz funkcjonowanie w warunkach gospodarki rynkowej, a z drugiej – zapewnianie lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom kadry wykształconej zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami. Organizatorem programu jest Gmina Miasto Świdnica we współpracy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Powiatowym Urzędem Pracy w Świdnicy oraz Starostwem Powiatowym w Świdnicy. Partnerami programu są lokalni przedsiębiorcy.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udzielają: Agnieszka Kaźmierczyk, tel.: 74 856 29 10, 607 333 218, e-mail: a.kazmierczyk@um.swidnica.pl oraz Małgorzata Łaszuk, tel. 74 856 29 49, 601 582 356 e-mail: m.laszuk@um.swidnica.pl z Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Świdnicy, pokój 303 (III piętro).  

Zapraszamy także na FB Zalogowani.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.09.2023, 07:07
Źródło informacji Miasto Świdnica
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ