Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Mitgo w rankingu magazynu “Newsweek” Top 100 Global Most Loved Workplaces na rok 2024

14.06.2024, 12:14aktualizacja: 14.06.2024, 12:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

NECKARSULM, Niemcy--(BUSINESS WIRE)-- Magazyn „Newsweek” ogłosił swój coroczny ranking Top 100 Global Most Loved Workplaces®, stworzony we współpracy z Best Practice Institute (BPI), firmą badawczą zajmującą się tematami kreowania przywództwa i standardów. Mitgo Group drugi rok z rzędu utrzymuje poczesne miejsce w rankingach, będąc jedną z nielicznych ujętych w nim firm z branży technologii marketingowych i marketingu efektywnościowego.

Wyniki rankingu zostały ustalone na podstawie ankiet wśród ponad 2 milionów pracowników z firm zatrudniających od 30 do ponad 10 tys. osób. Instytut BPI analizuje pięć najważniejszych obszarów: poziom współpracy w miejscu pracy, stopień optymizmu pracowników w kwestii ich przyszłości w firmie, spójność wartości wyznawanych przez pracodawcę i zatrudnionych, szacunek na wszystkich poziomach i przebieg kariery. Za ważne czynniki uznano także dobrostan pracowników, różnorodność, inkluzywność i postępy w karierze.

„W Mitgo inwestowanie w ludzi to jedna z naszych kluczowych wartości. Gdy nasi pracownicy są szczęśliwi, cała firma świetnie prosperuje. Zaliczenie naszej firmy do najbardziej lubianych miejsc pracy drugi rok z rzędu dowodzi naszego zaangażowania na rzecz tworzenia wspierającego, pełnego szacunku i dynamicznego środowiska pracy. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego zespołu i wdzięczni za ich zaangażowanie i pasję” - mówi Elizaveta Orlova, dyrektor ds. zasobów ludzkich w Mitgo Group.

Mitgo Group tworzy otwarte i inkluzywne miejsce pracy, w którym pracownicy ze zróżnicowanych, wielonarodowych środowisk aktywnie współpracują, dzieląc się wnioskami i innowacyjnymi pomysłami, co obejmuje też bezpośrednie interakcje z dyrektorem generalnym. Mitgo Group ceni umiejętność autentycznego słuchania, dzięki czemu głos każdego pracownika zostanie wysłuchany, a jednostki dostają szansę, by kierować zaproponowanymi przez siebie projektami. Firma kładzie duży nacisk na kultywowanie ducha przedsiębiorczości.

Mitgo Group wspiera rozwój zawodowy poprzez ukierunkowany mentoring i szkolenia oraz promowanie autonomii w rozwijaniu kariery. Firma oferuje istotne korzyści, takie jak dodatkowe dni wolne, opcje pracy hybrydowej, kompleksowy pakiet ochrony zdrowia i godne zapamiętania imprezy firmowe. Celem jest utrzymanie zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym i tworzenie prężnej kultury korporacyjnej.

„W sytuacji, gdy miejsca pracy przechodzą przemianę, jest tym bardziej oczywiste, że promowanie współpracy, pozytywne podejście i wspólne wartości mają zasadnicze znaczenie. Firmy wyróżnione w rankingu Global Most Loved Workplaces® w 2024 roku autentycznie wcielają te zasady w życie. Są dla nas dowodem, że poprzez promowanie szacunku i wyników nastawionych na zespół tworzą nie tylko wspaniałe miejsca pracy, lecz także lepszą przyszłość dla wszystkich” - wyjaśnia Nancy Cooper, globalna redaktor naczelna magazynu „Newsweek”.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240613376820/pl/

Źródło: Mitgo Group

KONTAKT:

e-mail: press@mitgo.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.06.2024, 12:14
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ