Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MKiŚ: badanie ankietowe rynku firm ESCO (komunikat)

01.12.2023, 11:45aktualizacja: 01.12.2023, 11:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Klimatu i Środowiska informuje:

Zapraszamy do udziału w ankiecie badającej doświadczenie i oczekiwania dotyczące realizacji projektów z wykorzystaniem formuły EPC (ang. Energy Performance Contract).

Do wypełnienia ankiety zachęcamy wszystkich: którzy mają doświadczenie realizacji, są zainteresowani realizacją projektów w formule EPC.

Jeśli dysponują Państwo kontaktem do podmiotów zainteresowanych udziałem w badaniu, będziemy wdzięczni za przekazanie im informacji o ankiecie.

Badanie jest anonimowe, a wszelkie przedstawione uwagi i opinie mają charakter poufny.

Wyniki ankiety posłużą w ocenie stopnia zainteresowania realizacją projektów w formule EPC.

Ankieta jest dostępna pod linkiem: https://www.webankieta.pl/ankieta/1069298/esco.html

Na Państwa odpowiedzi czekamy do: 29.12.2023 r.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w badaniu po zakończeniu okresu aktywności ankiety (po 29.12.2023 r.) prosimy o taką informację mailowo.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod mailem: rozwojppp@mfipr.gov.pl.

Dziękujemy za poświęcony czas!

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ mick/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.12.2023, 11:45
Źródło informacji MKiŚ
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ