Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MON: Spotkanie ministrów obrony Trójkąta Weimarskiego (komunikat)

29.03.2015, 19:16aktualizacja: 29.03.2015, 19:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- MON informuje:

W poniedziałek 30 marca wicepremier, minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak spotka się w Poczdamie z ministrami obrony państw Trójkąta Weimarskiego.

Rozmowy ministrów Niemiec, Francji i Polski - Ursuli von der Leyen, Jean-Yves le Driana i Tomasza Siemoniaka poświęcone będą m.in. omówieniu realizacji postanowień szczytu NATO w Walii oraz przygotowaniom do kolejnego spotkania, zaplanowanego na przyszły rok w Warszawie.

Ministrowie dyskutować będą również o rozszerzeniu współpracy w ramach Trójkąta Weimarskiego oraz o czerwcowym spotkaniu Rady Europejskiej, które dotyczyć będzie Wspólnej Polityki Bezpieczeństwa i Obrony (Common Security and Defence Policy - CSDP).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ ura/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.03.2015, 19:16
Źródło informacji MSZ
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ