Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MRIT: Połączenie potencjałów we współpracy między Polską a Tajwanem – to cel misji wiceministra Grzegorza Piechowiaka na Tajwanie (komunikat)

20.05.2022, 11:32aktualizacja: 20.05.2022, 13:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Rozwoju i Technologii:

X polsko-tajwańskie forum gospodarcze, spotkania z przedstawicielami tajwańskiego biznesu, nauki i administracji, a także podpisanie porozumień o współpracy w zakresie badań, rozwoju oraz fora inwestycyjne w Tajpej i Kaohsiung – to główne punkty programu misji gospodarczej na Tajwanie z udziałem wiceministra rozwoju i technologii Grzegorza Piechowiaka.

więcej: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/polaczenie-potencjalow-we-wspolpracy-miedzy-polska-a-tajwanem--to-cel-misji-wiceministra-grzegorza-piechowiaka-na-tajwanie

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ amac/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.05.2022, 11:32
Źródło informacji MRIT
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ