Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MRiT: W Kijowie o współpracy gospodarczej (komunikat)

20.06.2024, 09:24aktualizacja: 20.06.2024, 09:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje:

"Nasza solidarność w sferze wojskowej powinna pociągać za sobą solidarność w sferze gospodarczej. Dziś chcemy rozmawiać o wymiarze gospodarczym współpracy i biznesowej działalności na terenie Ukrainy" - podkreślił minister Krzysztof Paszyk otwierając Forum Odbudowy Ukrainy. W Kijowie trwa trzecia edycja wydarzenia, będącego platformę do nawiązania współpracy polskich firm z ukraińskimi oraz z międzynarodowymi partnerami.

Więcej informacji: www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/w-kijowie-o-wspolpracy-gospodarczej

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ ek/ amac/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.06.2024, 09:24
Źródło informacji MRiT
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ