Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MRIT: W stolicy Małopolski ma powstać 160 nowych miejsc pracy (komunikat)

09.09.2021, 16:55aktualizacja: 09.09.2021, 16:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje:

Westinghouse Electronic Polska stworzy w Krakowie centrum usług wspólnych. Inwestycja amerykańskiego koncernu, o której na XXX Forum Ekonomicznym w Karpaczu poinformował wiceminister rozwoju i technologii Grzegorz Piechowiak, może liczyć na wsparcie polskiego rządu.

Więcej: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/w-stolicy-malopolski-ma-powstac-160-nowych-miejsc-pracy

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ amac/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.09.2021, 16:55
Źródło informacji MRIT
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ