Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MSZ: Akredytacje na konferencję prasową ministra Zbigniewa Raua w Tallinie (komunikat)

27.01.2022, 16:55aktualizacja: 27.01.2022, 16:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Biuro Rzecznika Prasowego MSZ informuje:

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu procesu akredytacji mediów na wspólną konferencję prasową ministra Zbigniewa Raua oraz minister spraw zagranicznych Estonii Evy-Marii Liimets, która odbędzie się o godzinie 12.30, 31 stycznia w Tallinie, w siedzibie MSZ Estonii.

Redakcje zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o dokonanie zgłoszenia poprzez przesłanie danych kontaktowych oraz poświadczeń szczepień przeciwko COVID-19 /ew. certyfikatów poświadczających przebycie choroby/ na adres kristina.ots@mfa.ee do dnia 28 stycznia do godziny 15:00.

Media uczestniczące w konferencji prasowej muszą pojawić się na miejscu z przynajmniej 30 min. wyprzedzeniem.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Będzie można ją śledzić również online za pośrednictwem kanałów estońskiego MSZ na Youtube oraz Facebook.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

mok/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.01.2022, 16:55
Źródło informacji MSZ
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ