Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MSZ: Komunikat MSZ w związku z zamieszkami w Bejrucie (komunikat)

14.10.2021, 16:07aktualizacja: 14.10.2021, 16:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje:

W związku z gwałtownymi zamieszkami, które mają miejsce w południowo-wschodnich dzielnicach Bejrutu, Ministerstwo Spraw Zagranicznych apeluje do osób przebywających na miejscu o zachowanie szczególnej ostrożności, pozostanie w miejscu zamieszkania i unikanie zgromadzeń oraz o śledzenie oficjalnych informacji władz libańskich, a także strony Ambasady RP w Bejrucie oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

mro/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.10.2021, 16:07
Źródło informacji MSZ
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ