Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Odpowiadamy na pytania o konkurs „Inwestycja z perspektywą”

26.10.2021, 09:46aktualizacja: 26.10.2021, 09:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP
Fot. PAP
Jak zgłosić samorząd do konkursu PAP „Inwestycja z perspektywą”? Jak długi powinien być opis przedsięwzięcia? Odpowiadamy na pytania o konkurs „Inwestycja z perspektywą”.

Do 15 listopada czekamy na zgłoszenia samorządów do konkursu na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE. Samorządowe przedsięwzięcia poddamy pod głosowanie internautów.

Gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy do konkursu?

Wiemy, że w samorządach nie brakuje formularzy do wypełniania, dlatego zgłoszenie do konkursu „Inwestycja z perspektywą” wystarczy przesłać do nas mailem. Czekamy pod adresem: europarlament@pap.pl. Przyjęcie zgłoszenia również potwierdzimy mailowo.

Czy są ograniczenia co do liczby znaków opisu?

Nie. Najlepsze projekty zostaną wybrane na podstawie głosowania internautów – to Państwu zostawiamy decyzję, czym chcą Państwo przykuć ich uwagę.

Czy można nadesłać zdjęcia?

Regulamin nie przewiduje takiego obowiązku, ale jest to bardzo mile widziane!

Czy udział w konkursie jest płatny?

Nie, samorządy nie ponoszą żadnych opłat związanych z uczestnictwem w konkursie „Inwestycja z perspektywą”.

Kiedy rozpocznie się głosowanie?

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada; po tym terminie uruchomimy głosowanie dla internautów, o czym poinformujemy mailowo wszystkich zgłoszonych do konkursu. Inauguracja plebiscytu zostanie także ogłoszona w kanałach informacyjnych PAP. Głosowanie potrwa do 19 grudnia.

Co można zyskać?

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi nasz reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

Konkurs realizujemy w ramach projektu „EuroPAP News” współfinansowanego przez Parlament Europejski.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

aba/

Źródło informacji: EuroPAP News

 
 

Materiał powstał w ramach projektu EuroPAP News, realizowanego przez Polską Agencję Prasową przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej za pośrednictwem dotacji Parlamentu Europejskiego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 26.10.2021, 09:46
Źródło informacji EuroPAP News
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ