Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Ogłoszenie wyników #FakeHunter Challenge/Geopolityka

01.04.2022, 14:00aktualizacja: 01.04.2022, 15:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - #FakeHunter Challenge/Geopolityka, grafika
PAP - #FakeHunter Challenge/Geopolityka, grafika
Termin spotkania: 01.04.2022, godz. 13:00

Poznajcie zwycięzców #FakeHunter Challenge/Geopolityka - konkursu, który odbywał się w dniach 24-27 marca. W ciągu 4 dni rywalizacji, napłynęło niemal 2000 zgłoszeń i ponad 260 raportów! Uczestnicy walczyli o atrakcyjne nagrody. Tematem przewodnim V edycji konkursu była geopolityka obejmująca sferę polityczną, militarną, gospodarczą, dyplomatyczną oraz energetyczną.

Więcej na: https://fakehunter.pap.pl/challengeV

Źródło informacji: PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 01.04.2022, 14:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.