Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Ogłoszenie wyników #FH Challenge – Uwaga! Oszust

10.12.2021, 13:15aktualizacja: 10.12.2021, 13:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
Termin spotkania: 10.12.2021, godz. 12:00

W miniony weekend ponad 70 uczestników podjęło wyzwanie i wzięło udział w #FakeHunter Challenge tropiąc fake newsy dot. oszustw w cyberprzestrzeni, związanych z branżą: energetyczną, telekomunikacyjną, finansową, opieki zdrowotnej, kosmetycznej czy kradzieżą tożsamości. Otrzymaliśmy ponad 1500 zgłoszeń! Przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzców konkursu. Kto stanie na podium i zdobędzie nagrody? Zachęcamy do obejrzenia relacji.

Więcej na: https://bit.ly/3rUSKKA

Źródło informacji: PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 10.12.2021, 13:15
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ