Newsletter

Polityka i społeczeństwo

PHASE 2023 – Polish Healthcare Assets - Sector Event

01.09.2023, 14:45aktualizacja: 01.09.2023, 15:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 23.08.2023, godz. 9:00

Konferencja PHASE to największa publiczna dyskusja nt. polskiej biotechnologii medycznej w 2023 r., która skierowana jest do inwestorów, przedsiębiorców, naukowców i przedstawicieli instytucji publicznych. 

W ramach konferencji odbyło się dziewięć paneli dyskusyjnych w czterech blokach tematycznych: Inwestycje, Biznes, Technologie, Nauka. Udział w wydarzeniu weźmie ponad 40 ekspertów.

Uczestnicy PHASE mieli możliwość zapoznać się z prezentacjami inwestorskimi ośmiu spółek, zarówno publicznych – Pure Biologics, Scope Fluidics, Selvita, Synektik – jak i jeszcze nienotowanych – Ardigen, Auxilius Pharma, nCage i Orphinic Scientific.

Podczas wydarzenia zaprezentowano raport sektorowy pn. „Biotechnologia medyczna, czyli polski innowacyjny skok w przyszłość” opracowany przez Związek BioInMed.

Źródło informacji: Blume Advisory

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 01.09.2023, 14:45
Źródło informacji Blume Advisory
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ