Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Powiat Pilski: Nowe otwarcie w powiecie pilskim

14.05.2024, 09:51aktualizacja: 14.05.2024, 09:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
10 maja odbyło się spotkanie starosty pilskiego Rafała Zdziereli z prezydent Piły Beatą Dudzińską oraz posłem na Sejm RP dr. Piotrem Głowskim. Spotkanie to zapowiada nowe otwarcie w samorządowym krajobrazie powiatu pilskiego oraz nowy styl zarządzania.

- Stawiam przede wszystkim na dialog, którego brakowało tu przez ostatnie lata, na transparentność i wspólne rozwiązywanie problemów. Mieszkanki i mieszkańcy mogą też liczyć na to, że ich głos będzie brany pod uwagę, a samorządy powiatu pilskiego, w tym miasta Piły, będą działać w sposób skoordynowany i efektywny - mówi starosta Rafał Zdzierela.

Zarówno prezydent Beata Dudzińska, jak i poseł dr Piotr Głowski zadeklarowali chęć współpracy i wsparcia działań starosty. Podkreślono, że dobra współpraca jest kluczowa dla efektywnego rozwoju całego podregionu.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.05.2024, 09:51
Źródło informacji Powiat Pilski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ