Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Pruszcz Gdański: Nagrody w Loterii PIT zostały rozlosowane

13.05.2021, 06:53aktualizacja: 13.05.2021, 06:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Pruszcz Gdański
Fot. UM Pruszcz Gdański
Nagrody w Loterii PIT w Pruszczu Gdańskim zostały rozlosowane. Udział w Loterii PIT zgłosiło 4197 mieszkańców miasta Pruszcz Gdański. Wyniki losowania, w postaci wylosowanych kodów, już niebawem będzie można znaleźć na stronie loterii https://www.pitwpruszczu.pl.

Rozlosowane zostały następujące nagrody:

- nagroda główna: samochód osobowy hybrydowa TOYOTA YARIS. W skład nagrody wchodzi także opłata za rejestrację i ubezpieczenie samochodu oraz kwota, która zostanie potrącona i przeznaczona na zapłatę stosownego podatku od wygranej,
- nagroda druga: 5 000 zł wraz podatkiem od wygranej.

Do każdej  z nagród wylosowano: laureata głównego oraz dwóch laureatów rezerwowych. Każde zgłoszenie przejdzie teraz proces weryfikacji zgodnie z Regulaminem

Loterii PIT. W przypadku negatywnej weryfikacji laureata głównego, weryfikowane będą kolejno, zgłoszenia rezerwowe.
 
Pierwsze telefony weryfikacyjne zostaną wykonane jeszcze dziś tj. 12.05.2021 r., cała procedura weryfikacyjna zakończy się najpóźniej do 15 lipca 2021 r.
 
O miejscu i czasie odbioru nagród poinformujemy po pozytywnie zakończonej procedurze weryfikacyjnej. Informacje o uroczystości wręczenia nagród zostaną opublikowane na miejskim serwisie www.pruszcz-gdanski.pl oraz na stronie loterii www.pitwpruszczu.pl.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.05.2021, 06:53
Źródło informacji Pruszcz Gdański
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ