Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Pruszcz Gdański: Niebawem wręczenie nagród laureatom Loterii PIT

06.06.2024, 16:35aktualizacja: 06.06.2024, 16:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Pruszcz Gdański
Fot. UM Pruszcz Gdański
Zbliża się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców tegorocznej Loterii PIT w Pruszczu Gdańskim. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2024 r. o godz. 12:00 w malowniczym Parku Kulturowym Faktoria (w Faktorii Handlowej).

Tegoroczna edycja Loterii PIT trwała od 1 marca do 7 maja i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wzięły w niej udział 5253 osoby, z czego 358 złożyło deklarację podatkową w Pruszczu Gdańskim po raz pierwszy. Każdy pełnoletni uczestnik, który wskazał adres z terenu miasta jako miejsce zamieszkania, miał szansę na wygraną. Po wypełnieniu formularza i wysłaniu zgłoszenia, uczestnicy otrzymali unikatowe kody rejestracyjne. To właśnie te kody były widoczne podczas losowania nagród, które miało miejsce 14 maja 2024 r.

Nagrody tegorocznej loterii były wyjątkowo atrakcyjne:
•    Nagroda główna: hybrydowy samochód osobowy Fiat 500, wraz z opłatą za rejestrację i ubezpieczenie oraz kwotą na zapłatę stosownego podatku od wygranej.
•    Druga nagroda: 5 000 zł wraz z pokryciem podatku od wygranej.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.06.2024, 16:35
Źródło informacji Pruszcz Gdański
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ