Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Quiz z nagrodami: wygraj aparat kompaktowy w teście wiedzy o komisjach europejskich

09.02.2024, 11:24aktualizacja: 13.02.2024, 09:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. EPA
Fot. EPA
Kompaktowy aparat fotograficzny i dwie opaski fitnessowe czekają na uczestników quizu o komisjach europejskich. Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań, by stanąć przed szansą wygrania nagród.

Parlament Europejski pełni wiele istotnych ról. Prócz obrad ogólnych, posłowie konsultują się w specjalnych komisjach. Ich debaty dotyczą różnych tematów, takich jak relacje międzynarodowe, ochrona konsumentów i edukacja. Jakie jeszcze zadania pełnią komisje? Czy każdy z nas może przyglądać się pracom komisji? By poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Pytania zawarte w quizie są jednokrotnego wyboru. Wystarczy udzielić odpowiedzi na 10 z nich, by stanąć przed szansą wygrania jednej z nagród. Przy wyborze laureatów w pierwszej kolejności będzie brany pod uwagę wskaźnik poprawności udzielonych odpowiedzi, a w drugiej - jeżeli będzie taka konieczność - szybkość rozwiązania testu.

Konkurs trwa od 9.02.2024 r. do 15.02.2024 r. do północy. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody rzeczowe:

I miejsce - kompaktowy aparat fotograficzny typu instant o wartości 400 zł,

II i III miejsce - opaska fitnessowa o wartości 300 zł.

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Quiz jest elementem projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków”, na który PAP pozyskała dofinansowanie z Parlamentu Europejskiego.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy kliknąć w LINK.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

ep
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy i nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.02.2024, 11:24
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ