Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Replan liczy na wzrost liczby pozwów frankowych

23.06.2022, 10:08aktualizacja: 23.06.2022, 10:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Replan - grafika (1)
Replan - grafika (1)
Replan - podmiot finansujący pozwy frankowiczów właśnie dołączył do oferty Frankomatu. Zamierza wzbogacić ofertę darmowego kalkulatora dla frankowicza i otworzyć nowy kanał sprzedaży swoich usług.

„Pragniemy rozwijać nasze kanały sprzedażowe i dostrzegliśmy ogromny potencjał w porównywarce Frankomat” - mówi Agnieszka Celejowska przedstawicielka Replan.

Darmowy Kalkulator Frankowicza - bo tak przedstawiany jest Frankomat - stanowi doskonałe źródło informacji dla każdego Frankowicza. Można tam znaleźć liczne oferty i porównać koszty procesu. „Nie do końca byliśmy pewni, czy jest to dla Replan odpowiednie miejsce, jednak ostatecznie się zdecydowaliśmy” - kontynuuje Agnieszka Celejowska.

Z czego wynikało to wahanie?

Otóż Replan nie jest kancelarią odszkodowawczą i nie może być porównywany z innymi kancelariami działającymi na tym polu, w oparciu o przedpłatę za usługi. Opłaty te przepadają w przypadku przegrania procesu, a w modelu rozliczenia stosowanym przez Replan w przypadku przegranej klient nie zapłaci ani złotówki. Całe ryzyko z tym związane przypada na Replan.

Image
kalkulator

Ze względu na brak jakichkolwiek opłat wstępnych oferta Replan skierowana jest szczególnie do tych, których nie stać dziś na złożenie pozwu do sądu.

Wysokie koszty utrzymania gospodarstw domowych, które mają źródło w ogromnych podwyżkach cen żywności i mediów (prąd, gaz) oraz wysokie koszty paliwa skutecznie ograniczyły możliwość wielu gospodarstw domowych walki o swoje pieniądze w sądach.

To właśnie do nich skierowana jest oferta Replan i to ci ludzie, których do tej pory powstrzymywały koszty procesu, mogą teraz ruszyć do sądów z pozwami razem z Replan.

"Czy tak się stanie? Wkrótce się okaże" - mówi Agnieszka Celejowska.

Źródło informacji: Replan

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 23.06.2022, 10:08
Źródło informacji Replan
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ