Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Ruszyło głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

01.02.2023, 12:39aktualizacja: 01.02.2023, 12:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Logo konkursu
Logo konkursu
W środę 1 lutego ruszyło głosowanie internetowe na projekty zgłoszone do konkursu Serwisu Samorządowego PAP „Inwestycja z perspektywą”. Najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów!

Głosowanie konkursowe będzie trwało od godz. 10.00 w środę 1 lutego do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców*. Laureatów konkursu ogłosimy w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie (ul. Bracka 6/8).

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi nasz reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 187 projektów zrealizowanych z dofinansowaniem unijnym przez jednostki samorządu terytorialnego ze wszystkich województw. Jak zagłosować? Lista projektów dostępna jest TUTAJ - wystarczy znaleźć ten właściwy i kliknąć! Dopuszczamy wielokrotne głosowanie!

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Jego celem jest upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych z UE. 

*według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.02.2023, 12:39
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ