Newsletter

Polityka i społeczeństwo

SHEIN Together Fest - aktualizacja

23.04.2021, 14:37aktualizacja: 23.04.2021, 14:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/SHEIN
PR Newswire/SHEIN
W odniesieniu do informacji prasowej poświęconej SHEIN Together Fest opublikowanej 22 kwietnia 2021 r. przez firmę SHEIN za pośrednictwem PR Newswire firma informuje, że lineup wydarzenia uległ zmianie. Pełna, zaktualizowana treść informacji znajduje się poniżej.

SHEIN - międzynarodowy detaliczny dystrybutor produktów odzieżowych - ogłasza drugą, doroczną imprezę streamingową, której główną atrakcją będzie występ Nicka Jonasa.

Jednodniowy festiwal muzyczny będzie stanowił podsumowanie dobroczynnej kampanii SHEIN „Light-a-Wish”, w ramach której firma zobowiązała się do przekazania 300000 USD na trzy cele charytatywne, wskazane przez swoich klientów.

LOS ANGELES, 23 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- SHEIN, działający na całym świecie detaliczny sprzedawca produktów modowych, będzie gospodarzem drugiego, dorocznego wirtualnego festiwalu muzycznego „SHEIN Together Fest”, który odbędzie się 2 maja 2021 r. i będzie transmitowany za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji SHEIN. Celem tego wirtualnego wydarzenia jest zgromadzenie osób, dla których ważna jest miłość, muzyka i moda. SHEIN zamierza również przekazać 300000 USD trzem organizacjom charytatywnym wybranym przez swoją społeczność podczas kampanii „Light-a-Wish”. Będzie to pierwsza z wielu znaczących inicjatyw filantropijnych marki w 2021 roku.

W 2020 roku podczas wirtualnej imprezy SHEIN Together można było zobaczyć występy gwiazd, programy z udziałem celebrytów oraz specjalne wystąpienia influencerów, wśród których znaleźli się Katy Perry, Lil Nas X, Rita Ora, Doja Cat, Yara Shahidi, Storm Reid, Madelaine Petsch, Vanessa Morgan, Kimberly Loaiza, Sofia Wylie i Tyler Cameron. Podczas ubiegłorocznego wydarzenia zbierano środki na rzecz Funduszu Solidarności przeciw COVID19 przy WHO, wspieranego przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Imprezę obejrzało ponad 1,8 miliona widzów na całym świecie.

W tym roku wyjątkowy koncert na żywo rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godzinie 14:00 i będzie prowadzony przez Erin Lim Rhodes. Na scenie pojawią się m.in:

NICK JONAS

STEVE AOKI

MAREN MORRIS

TINASHE

LUNAY

Kampania „Light-A-Wish”, rozpoczęta pod koniec grudnia 2020 roku, zachęcała klientów SHEIN do wytypowania trzech celów, które mają dla nich największe znaczenie. W trakcie trwania akcji ponad 10 milionów osób odwiedziło stronę Light-a-Wish, z czego 2 miliony wyraziło życzenie dotyczące ich najważniejszego celu. Miłośnicy marki SHEIN postawili na sprawiedliwość rasową, dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji oraz zagadnienia klimatyczne, w wyniku czego firma przekaże 100000 USD każdemu z partnerów, wśród których znaleźli się NAACP (LDF), Together We Rise, oraz Ecologi. SHEIN zamierza przedstawić kolejną fazę swojego programu charytatywnego w maju tego roku.

„W minionym roku akcja SHEIN Together pomogła zjednoczyć aż 1,8 miliona sympatyków marki SHEIN, by wspólnie zwiększać świadomość i zgromadzić fundusze na pomoc dla ofiar pandemii Covid-19. Ogromny odzew, z jakim spotkała się ubiegłoroczna inicjatywa, zainspirował nas do kontynuowania działań dobroczynnych i wspierania naszej społeczności. W tym roku jesteśmy zachwyceni, że będziemy mieli tak różnorodny wachlarz artystów, którzy pomogą nam promować kampanię >>Light-A-Wish<<” - powiedziała Molly Miao, dyrektor ds. marketingu.

Zapraszamy do pobrania aplikacji na iPhone'a lub Androida na stronie Apple App Store lub odwiedzenia strony www.shein.com, aby dowiedzieć się więcej. 

SHEIN:

Firma SHEIN, założona w 2008 roku to sieć sklepów internetowych z szybko zmieniającymi się kolekcjami, prowadząca działalność w 220 krajach i regionach świata. SHEIN kładzie nacisk nie na samą odzież, ale na wybór. Z tego powodu codziennie wprowadzanych jest aż 500 nowych produktów, co stanowi oszałamiający wręcz wybór modnej odzieży damskiej, którą można łączyć i dobierać według własnych upodobań. Działania firmy opierają się na przekonaniu, że ubrania, które nosimy, odzwierciedlają naszą osobowość, i pragnie ona zachęcić współczesne kobiety do odkrywania i wyrażania swojej indywidualności. Ze względu na bogactwo oferowanych towarów klienci SHEIN mogą z powodzeniem stworzyć swój idealny wizerunek, który będzie odzwierciedleniem ich indywidualności. Najprościej mówiąc, pomaga im to w byciu sobą. Więcej informacji o marce SHEIN można znaleźć na stronie shein.com, instagram.com/shein oraz youtube.com/shein.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1492811/SheinFestival_IG_story_300dpi_1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1492810/SHEIN_LOGO_Logo.jpg

Źródło: SHEIN

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.04.2021, 14:37
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ