Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Sims Lifecycle Services oferuje komputery poleasingowe dla polskich placówek oświatowych (MediaRoom)

15.10.2020, 13:43aktualizacja: 15.10.2020, 13:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Device, marka należąca do spółki Sims Lifecycle Services, jest zaufanym dostawcą używanego sprzętu informatycznego w Polsce.

BYDGOSZCZ, Polska, 15 października 2020 r. /PRNewswire/ - Sims Lifecycle Services (SLS), światowy lider w dziedzinie dysponowania aktywami IT (ITAD), obsługi informatycznej centrów danych i odzysku urządzeń elektronicznych, z przyjemnością ogłasza, że Device, marka należąca do SLS w Polsce, nawiązuje współpracę z lokalnymi szkołami i placówkami edukacyjnymi, w ramach której zaoferuje im używany sprzęt komputerowy. W tych trudnych czasach wiele szkół przeszło na różne formy nauczania na odległość. W związku z tym każdy uczeń musi umieć korzystać z komputera lub laptopa, co prowadzi do problemów z dostępnością urządzeń. Program marki Device pozwala je rozwiązać zapewniając alternatywne źródło sprzętu komputerowego dla uczniów.

Jako autoryzowany partner Microsoft w programie Microsoft Authorized Refurbisher (MAR) od roku 2012, SLS podnosi wartość swoich używanych laptopów i komputerów stacjonarnych oferując licencjonowane wersje systemu Windows. Dzięki statusowi Złotego Partnera MAR, SLS może instalować system Windows na sprzedawanych komputerach stacjonarnych i laptopach, co znacząco podnosi ich ogólną wartość i możliwości odsprzedaży. Placówki oświatowe mogą mieć pewność, że komputery zakupione od firmy Device spełnią ich potrzeby.

„Spółka Sims Lifecycle Services jest zaangażowana w przedłużanie czasu użytkowania urządzeń elektronicznych i zapewnianie przystępnej cenowo technologii – powiedział Jelle Slenters, dyrektor ds. rozwoju działalności SLS w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. - Cieszę się, że możemy zaoferować wsparcie szkołom świadcząc im swoje usługi, ponieważ w ten sposób nie tylko wspomagamy gospodarkę zamkniętego obiegu sprzętu IT, ale również oferujemy korzyści w postaci poprawy dostępu uczniów do komputerów, którego potrzebują, aby kontynuować kształcenie".

Więcej informacji na temat tego, w jaki sposób SLS może wspierać szkoły w zakresie sprzętu komputerowego można uzyskać wypełniając formularz na stronie internetowej SLS.

Sims Lifecycle Services

Sims Lifecycle Services (SLS), wcześniej Sims Recycling Solutions, zapewnia rozwiązania przedłużające okres użytkowania komputerów i dostrzega wartość aktywów, komponentów i materiałów elektronicznych, które dotarły do końca swojego cyklu życia. SLS wspiera firmy z listy Fortune 500 w radzeniu sobie z ciągłymi zmianami technologicznymi, poprzez bezpieczne i odpowiedzialne dysponowanie sprzętem komputerowym i recykling produktów elektronicznych. SLS współpracuje z przedsiębiorcami i dużymi dostawcami usług w chmurze w zakresie wycofywania z użytku korporacyjnych zasobów IT i wyposażenia centrów danych.

Usługi dysponowania aktywami IT (ITAD) i recyklingu urządzeń elektronicznych oferowane przez SLS wspierają ewolucję branży elektronicznej w kierunku wprowadzenia zamkniętego obiegu sprzętu. Klienci SLS czerpią korzyści z bezpieczeństwa danych, maksymalnego odzysku wartości sprzętu, zgodności z globalnymi przepisami i zrównoważonego użytkowania urządzeń IT. Jako firma odpowiedzialna społecznie, działająca zgodnie z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ, SLS wciąż poszukuje nowych sposobów wspierania gospodarki obiegu zamkniętego. Więcej informacji na stronie www.simslifecycle.com.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.10.2020, 13:43
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ