Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Sprawdź, jak dobrze znasz Parlament Europejski, i wygraj atrakcyjne nagrody

02.11.2023, 09:14aktualizacja: 02.11.2023, 09:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

EuroPAP News
EuroPAP News
Zapraszamy do udziału w quizie „Jak dobrze znasz Parlament Europejski?”. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na dziesięć pytań, by stanąć przed szansą wygrania którejś z atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Pytania dotyczą funkcjonowania europarlamentu, zakresu jego kompetencji, kwestii organizacyjnych oraz udziału polskich europosłów w pracach tej instytucji unijnej.

Quiz trwa od 31 października do 8 listopada br. i składa się z dziesięciu pytań i trzech odpowiedzi do wyboru, z czego tylko jedna jest prawidłowa.

Przy wyborze laureatów w pierwszej kolejności będzie brany pod uwagę wskaźnik poprawności udzielonych odpowiedzi, a w drugiej - jeżeli będzie taka konieczność - szybkość rozwiązania quizu.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe:

I miejsce - kompaktowy aparat fotograficzny typu instant o wartości 400 zł,

II miejsce - opaskę fitnessową o wartości 300 zł

III miejsce - kartę podarunkową o wartości 200 zł.

Quiz jest elementem projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków”, na który PAP pozyskała dofinansowanie z Parlamentu Europejskiego. Regulamin quizu w załączniku pod artykułem.

ROZWIĄŻ QUIZ

Źródło informacji: EuroPAP News

 

ep
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy i nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.11.2023, 09:14
Źródło informacji EuroPAP News
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ