Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Stalowa Wola: Badanie opinii klientów Urzędu Miasta na temat jakości świadczonych usług

26.02.2024, 07:32aktualizacja: 26.02.2024, 07:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Stalowa Wola.jpeg
Fot. UM Stalowa Wola.jpeg
Urząd Miasta Stalowej Woli przeprowadza badania opinii klientów magistratu na temat jakości świadczonych usług. Badanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Kompleksowa diagnoza i audyt zarządzania i koordynacji JST, w tym zarządzania strategicznego oraz wypracowanie nowego modelu zarządzania i koordynacji JST, w tym nowego modelu zarządzania strategicznego w Mieście Stalowa Wola”.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. Zgromadzone dane pozwolą na opracowanie Raportu w ramach przygotowywania nowego modelu zarządzania i koordynacji naszej Jednostki Samorządu Terytorialnego.

LINK DO ANKIETY: https://www.badania-ipc.pl/poll/index.php/369669/lang-pl

Ankieta będzie dostępna do 1 marca 2024 roku.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 26.02.2024, 07:32
Źródło informacji Stalowa Wola
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ