Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Stalowa Wola: Portugalskie klimaty

24.05.2022, 19:15aktualizacja: 24.05.2022, 19:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Stalowa Wola
Fot. UM Stalowa Wola
Blask słońca, szum oceanu, piasek plaży pod stopami i portugalskie melodie z gitarowym brzmieniem – w taką muzyczną podróż zabrali nas w ubiegłą sobotę Eurico Silva i Marta Sagatowska. 21 maja na tarasie MDK odbył się Koncert Muzyki Portugalskiej.

W sobotni wieczór taras przy Miejskim Domu Kultury zamienił się w portugalskie wybrzeże Atlantyku. A to za sprawą artystów, którzy wykonali Koncert Muzyki Portugalskiej. Program wydarzenia zawierał nie tylko znane portugalskie pieśni fado czy popularne utwory innych wykonawców, ale także własne kompozycje z autorskiego albumu artysty Eurico Silva. Koncert wzbogaciła Marta Saganowska, która zaprezentowała portugalską opowieść i przybliżyła ten urokliwy kraj wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Wyjątkowy koncert w klimatach muzyki portugalskiej zorganizowało Miasto Stalowa Wola oraz Miejski Dom Kultury.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.05.2022, 19:15
Źródło informacji Stalowa Wola
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.