Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Trzaskowski: liczymy, że pieniądze z nowego Funduszu Odbudowy będą trafiały również do miast

15.11.2021, 15:25aktualizacja: 15.11.2021, 15:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Liczymy, że pieniądze z nowego Funduszu Odbudowy będą trafiały również do miast  – zaznaczył w rozmowie z Serwisem Samorządowemu PAP prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Wyraził nadzieję, że dzięki tym środkom samorządy będą mogły realizować ambitne przedsięwzięcia, które pozwolą walczyć z ociepleniem klimatu. 

Prezydent Warszawy wraz z innymi członkami Komitetu Regionów wziął udział w briefingu online podsumowującym szczyt klimatyczny ONZ (COP26) w Glasgow.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 15.11.2021, 15:25
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ