Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Trzy programy Interreg - seminarium wprowadzające

24.01.2023, 08:41aktualizacja: 24.01.2023, 08:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. MFiPR
Fot. MFiPR
Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa? Jeśli te nazwy nic Ci nie mówią, koniecznie zarejestruj się na seminarium wprowadzające do programów współpracy transnarodowej i międzyregionalnej. Spotkanie odbędzie się online 1 lutego 2023 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Do udziału organizatorzy zachęcają osoby, które do tej pory nie zetknęły się z programami Interreg Europa, Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego oraz tych, którzy poszukują dla swoich instytucji nowych możliwości finansowania i współpracy ponadnarodowej.

Środki unijne z trzech programów Interreg są dostępne dla władz centralnych, samorządów regionalnych, samorządów lokalnych, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Przedsiębiorcy posiadający osobowość prawną mogą skorzystać z oferty programów Interreg Region Morza Bałtyckiego i Interreg Europa Środkowa.

W trakcie spotkania przedstawiony zostanie zakres tematyczny i podstawowe zasady przygotowania projektów oraz wnioski płynące z zakończonych pierwszych naborów.

W seminarium wezmą także udział przedstawiciele beneficjentów. Opowiedzą o tym, co udział w międzynarodowych projektach zmienił w ich otoczeniu, o konkretnych rezultatach współpracy z zagranicznymi partnerami i własnych doświadczeniach.

Ramowy program spotkania i formularz rejestracyjny - TUTAJ. Organizatorem seminarium jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów: Interreg Europa, Interreg Europa Środkowa, Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.01.2023, 08:41
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.