Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Uwaga redakcje! (dot. konferencji wiceministrów edukacji i nauki K. Lubnauer i M. Mrówczyńskiej oraz dyrektora Instytutu Badań Edukacyjnych M. Jakubowskiego)

06.02.2024, 10:30aktualizacja: 06.02.2024, 10:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

We wtorek 6 lutego br. o godzinie 12.15 odbędzie się konferencja prasowa sekretarza stanu w MEN Katarzyny Lubnauer, podsekretarza stanu w MNiSW Marii Mrówczyńskiej i dyrektora Instytutu Badań Edukacyjnych Macieja Jakubowskiego.

Temat: Marnotrawstwo pieniędzy na cyfryzację w edukacji. Wydatki pod lupą.

Miejsce: ul. Nowogrodzka 47a, lokal na VI piętrze – (Roma Office Center), Warszawa.

Osoba do kontaktu: Piotr Otrębski rzecznik prasowy MEN, tel. 664-366-167.

dsr/ joz/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.02.2024, 10:30
Źródło informacji MEN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ