Newsletter

Polityka i społeczeństwo

VI edycja konkursu #FakeHunter Challenge/Wojna Informacyjna - rozmowa z Piotrem Żochowskim

19.11.2022, 13:20aktualizacja: 19.11.2022, 15:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin spotkania: 19.11.2022, godz. 10:00

EKSPERCKIE SPOTKANIA ONLINE - rozmowa z Piotrem Żochowskim, analitykiem Ośrodka Studiów Wschodnich. 

Tematem przewodnim VI edycji konkursu jest „Wojna Informacyjna”, czyli dezinformacja obejmująca sferę polityczną, militarną, gospodarczą, dyplomatyczną oraz energetyczną.

Wojna informacyjna w sieci - jakie przekazy propagandowe i dezinformacyjne stosują Rosjanie i jak się przed nimi bronić? Kto wygrywa tę wojnę w sieci? Dzieci i młodzież – jak radzić sobie z emocjami i gdzie szukać pomocy? O tych i innych tematach związanych z rosyjską propagandą porozmawiamy z gośćmi specjalnymi #FakeHunter Challenge – Wojna Informacyjna.

Wśród nich będą: dziennikarze, korespondenci zagraniczni, analitycy i eksperci zajmujący się sprawami międzynarodowymi oraz weryfikacją informacji. Porozmawiamy m.in. o dezinformacji inspirowanej i prowadzonej przez Kreml, propagandzie rosyjskich władz skierowanej do swoich obywateli, aktualnym stanie wojny i spodziewanym przełomie w tej wojnie.

Więcej na: https://fake-hunter.pap.pl/challengeVI

 Źródło informacji: PAP
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 19.11.2022, 13:20
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ