Newsletter

Polityka i społeczeństwo

W BBN kolejne spotkanie prezydenta z przedstawicielami rządu, wojska oraz służb (komunikat)

02.03.2022, 23:56aktualizacja: 03.03.2022, 08:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Kancelaria Prezydenta informuje:

W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego po raz kolejny Prezydent Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami rządu, wojska oraz służb.

Narady kierownictwa państwa odbywają się w ostatnich dniach regularnie w związku z trwającą inwazją rosyjską na Ukrainę.

Wcześniej w środę w Pałacu Prezydenckim przedstawiciele polskiej sceny politycznej obradowali w ramach zwołanej przez Prezydenta RP Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ ann/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.03.2022, 23:56
Źródło informacji Kancelaria Prezydenta
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.