Newsletter

Polityka i społeczeństwo

W środę w Parlamencie Europejskim debata o stanie UE

13.09.2022, 10:56aktualizacja: 13.09.2022, 10:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

© European Union 2022 - Source : EP
© European Union 2022 - Source : EP
W środę 14 września przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wygłosi w Parlamencie Europejskim orędzie o stanie Unii Europejskiej, po którym odbędzie się debata z europosłami.

Jest to okazja do zademonstrowania odpowiedzialności Komisji Europejskiej przed demokratycznie wybranymi przedstawicielami obywateli UE - posłami do Parlamentu Europejskiego. Eurodeputowani wezmą pod lupę prace KE i dopilnują, aby kluczowe troski Europejczyków zostały uwzględnione w unijnym prawodawstwie.

Transmisja debaty odbędzie się na stronie parlamentu europejskiego (przejdź do transmisji) . Tłumaczenie ustne będzie dostępne we wszystkich 24 językach urzędowych UE.

Źródło informacji: EuroPAP News

 
 

Materiał powstał w ramach projektu EuroPAP News, realizowanego przez Polską Agencję Prasową przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej za pośrednictwem dotacji Parlamentu Europejskiego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.09.2022, 10:56
Źródło informacji EuroPAP News
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ