Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Webcast: „Teleexpress Inwestycyjny: PPK i PPE - czyli więcej o Twojej emeryturze, ważnym wsparciu od Twojego pracodawcy”

20.05.2022, 17:05aktualizacja: 20.05.2022, 17:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin webcastu: 20.05.2022, godz. 10:00

Gościem trzeciego odcinku Teleexpressu Inwestycyjnego był Bartosz Marczuk, wiceprezes zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, z którym rozmawialiśmy m.in. o korzyściach płynących z oszczędzania w programach: Pracownicze Plany Kapitałowe oraz Pracowniczy Program Emerytalny.

Pracownicze Plany Kapitałowe to powszechny system gromadzenia prywatnych oszczędności przez pracowników, współfinansowany przez pracodawców i państwo. Pracowniczy Program Emerytalny to sposób grupowego oszczędzania w ramach przedsiębiorstwa, gdzie przede wszystkim to pracodawca odkłada środki dla swoich pracowników na prywatną emeryturę.

Jakie są zasady działania tych programów? Jakie korzyści może nam dać oszczędzanie pieniędzy przy wykorzystaniu tych programów? W jaki sposób inwestowane są środki i jak sprawdzić, ile pieniędzy zostało zgromadzonych na naszą emeryturę? Na pytania te odpowiedział Bartosz Marczuk, wiceprezes zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju.

Partnerem merytorycznym spotkania jest PFR Portal PPK.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.05.2022, 17:05
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ