Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zlecone: Debata "Przyszłość Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury oraz jej miejsce w systemie edukacji prawniczej"

06.12.2010, 12:57aktualizacja: 06.12.2010, 12:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wolters Kluwer Polska i Helsińska Fundacja Praw Człowieka mają zaszczyt zaprosić na debatę "Przyszłość Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury oraz jej miejsce w systemie edukacji prawniczej".

Debata będzie już drugim spotkaniem organizowanym w ramach Programu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka - Monitoring procesu legislacyjnego w obszarze wymiaru sprawiedliwości.

W debacie wezmą udział:

- sędzia Anna Czapracka, Stowarzyszenie Sędziów Themis

- adwokat Jakub Jacyna, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie

- Łukasz Bojarski, Instytut Prawa i Społeczeństwa

- prof. Włodzimierz Wróbel, Uniwersytet Jagielloński

- sędzia Ewa Ibrom, członkini Rady Programowej KSSiP

- dr Adam Bodnar, Helsińska Fundacja Praw Człowieka

Debata odbędzie się 10 grudnia 2010 r. w godzinach 10.00-13:00 w siedzibie Wolters Kluwer Polska (Warszawa, ul. Płocka 5a).

Debata będzie transmitowana na żywo na stronie internetowej: http://www.LEX.pl/legislacja

Prosimy o potwierdzenie obecności do 9 grudnia na adres: http://legislacja@hfhr.org.pl

Wolters Kluwer Polska

Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje (http://www.wolterskluwer.pl). Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: zdrowia, podatków, księgowości, usług finansowych, firm, prawa oraz organów regulacyjnych. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2009) w wysokości 3,4 mld EUR (4.8 mld USD), prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19 300 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Amsterdamie, Holandia. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach i organizacji na stronie: http://www.wolterskluwer.com

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem: http://siz.pap.pl.

KONTAKT:

Helsińska Fundacja Praw Człowieka

Artur Pietryka

e-mail: legislacja@hfhr.org.pl

Źródło informacji: Wolters Kluwer Polska

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.12.2010, 12:57
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.