Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zlecone: Europarlament.pap.pl - sprawdzaj wiedzę, baw się i zdobywaj nagrody

27.10.2010, 12:14aktualizacja: 27.10.2010, 12:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Jeszcze do 7 listopada możesz sprawdzić swoją wiedzę o Parlamencie Europejskim i zdobyć atrakcyjną nagrodę. Wejdź na stronę http://europarlament.pap.pl, zarejestruj się i zagraj.

Odpowiedz prawidłowo na 45 pytań dostępnych w 15 zestawach. Każdy z uczestników powinien rozwiązać wszystkie zadania testowe, nawet jeśli przystąpił do konkursu w dowolnie wybranym momencie. Na zwycięzców konkursu "Sprawdź swoją wiedzę o Parlamencie Europejskim" czekają atrakcyjne nagrody:

- spotkanie z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego,

- przeprowadzenie wywiadu z wybranym europarlamentarzystą,

- aparaty fotograficzne.

Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie ogłoszona 15 listopada. Finaliści otrzymają zestaw dodatkowych zadań konkursowych, które będą musieli rozwiązać do końca roku. Laureatów konkursu wyłoni specjalne jury. Poznamy ich 17 stycznia 2011 r.

Portal http://europarlament.pap.pl udostępnia szkołom wiedzę i bieżące informacje z życia Parlamentu Europejskiego. Nauczyciele mogą korzystać z lekcji multimedialnej oraz bezpłatnych narzędzi tzw. widżetów, które są dostępne na portalu. Widżety, gotowe do umieszczenia na stronie internetowej szkoły, wzbogacą ją merytorycznie i dadzą uczniom łatwy oraz przyjazny dostęp do informacji o Parlamencie Europejskim. Lekcje multimedialną można także otrzymać na płycie CD po uprzednim skontaktowaniu się z redakcją portalu pod adresem e-mail: europarlament@pap.pl. Każdy, kto jest zainteresowany otrzymywaniem informacji na temat działalności Parlamentu Europejskiego może zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Portal Europarlament.pap.pl jest realizowany w ramach szerokiego i wieloaspektowego projektu "Parlament Europejski – otwarte drzwi, otwarty umysł, nowe możliwości" i otrzymał finansowanie z Parlamentu Europejskiego.

Pliki graficzne dotyczące tej informacji znajdują sie na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

Więcej informacji:

Robert Stradowski

tel. (22) 509 27 95

e-mail: r.stradowski@pap.pl

Źródło informacji: Portal Europarlament.pap.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.10.2010, 12:14
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.