Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zlecone: Obywatelska inicjatywa ustawodawcza - projekt ustawy

03.01.2011, 11:52aktualizacja: 03.01.2011, 11:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja "Razem Lepiej" przedstawia Państwu projekt nowelizacji Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego oraz Kodeksu Postępowania Cywilnego, który zamierza wnieść do Sejmu, jako projekt obywatelski.

Tekst projektu oraz opis głównych założeń do ustawy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.razemlepiej.pl

KONTAKT:

Marek Szambelan

tel. 501312490

Źródło informacji: www.razemlepiej.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.01.2011, 11:52
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ