Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zlecone: Omozgu.pl pomaga w pracy

26.10.2010, 15:02aktualizacja: 26.10.2010, 15:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Jak funkcjonuje mózg w pracy? Co zrobić, by szybko przygotować rozbudowany projekt? Czy mamy podzielną uwagę? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarcza nowy wortal omozgu.pl.

omozgu.pl powstał w ramach akcji edukacyjnej, której celem jest pogłębienie wiedzy o optymalnym wykorzystaniu możliwości mózgu w pracy.

Dzięki omozgu.pl mamy szansę dowiedzieć się na przykład, że w pamięci krótkoterminowej można zachować jednocześnie do czterech informacji, o ile są powiązane z innymi rzeczami, które wiemy. Dowiadujemy się także, że gdy ludzie wykonują naraz dwie czynności wymagające od nich przetwarzania informacji, ich zdolności poznawcze mogą obniżyć się z poziomu absolwenta MBA na Harvardzie do poziomu ośmiolatka. Na omozgu.pl publikowane są materiały dotyczące funkcjonowania umysłu w pracy, które mogą okazać się pomocne w podnoszeniu własnej efektywności działań.

Wortal omozgu.pl powstał w ramach akcji edukacyjnej towarzyszącej rozszerzeniu programu szkolenia organizowanego przez House of Skills SA - Zarządzanie czasem z MS Outlook(R). Do 16 listopada 2010 r. redakcja omozgu.pl codziennie będzie publikować artykuły z wynikami najnowszych badań i eksperymentów pozwalających efektywnie zarządzać zasobami osobistymi w pracy.

Więcej informacji na ten temat omozgu.pl udziela:

Urszula Krasny

ARH Partners

tel. kom. (+48) 608 658 488

e-mail: krasny.u@arhpartners.pl

Źródło informacji: ARH Partners

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.10.2010, 15:02
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.