Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zlecone: Polacy 2010. Jacy jesteśmy? Co się z nami stało? Dokąd zmierzamy?

10.11.2010, 14:56aktualizacja: 10.11.2010, 14:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Już 18 listopada 2010 r. Collegium Civitas i Fundacja Wspomagania Wsi zapraszają na debatę na temat poziomu i przyszłości polskiej kultury politycznej. Przed nami wybory samorządowe i Polska Prezydencja 2011. Uczestnicy debaty poruszą temat zagrożeń, jakie stwarza brak standardów debaty politycznej dla życia publicznego i budowania pozytywnego wizerunku państwa na zewnątrz. Spotkanie poprowadzi prof. Edmund Wnuk-Lipiński, rektor Collegium Civitas.

Zapraszamy, godz. 10.00 - 12.00 (XII p. PKiN, Aula A). Wstęp wolny!

W debacie udział wezmą m.in.:

- prof. Janusz Grzelak, dziekan Wydziału Psychologii UW,

- prof. Irena Lipowicz, Rzecznik Praw Obywatelskich,

- o. Wacław Oszajca, jezuita, wykładowca w Instytucie Dziennikarstwa UW,

- prof. Wojciech Roszkowski, b. poseł Parlamentu Europejskiego i wykładowca Collegium Civitas.

Więcej informacji: http://www.civitas.edu.pl.

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl

KONTAKT:

Marta Okoń

specjalista ds. PR

tel. (+48 22) 656 71 80 lub 82

tel. kom. +48 501 541 798

e-mail: marta.okon@collegium.edu.pl

Źródło informacji: Collegium Civitas

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.11.2010, 14:56
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.