Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zlecone: Wielki finał programów edukacyjnych RYTM i Śpiewająca Polska

02.11.2010, 12:18aktualizacja: 02.11.2010, 12:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Narodowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w Wiel­kim Finale Programów Edukacyjnych - Programu RYTM oraz Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów Szkolnych "Śpiewająca Polska", który odbędzie się 3 listopada 2010 r. o godzinie 19:00 w Sali Kongresowej w Warszawie. W specjalnie przygotowanym spektaklu wystąpi ogromny chór 280 dzieci i młodzieży z regionów: łódzkiego, białostockiego oraz warszawskiego, wykonując małe oratorium Mariana Sawy "Czego chcą dzieci świata". W programie Wielkiego Finału znajdzie się również spektakl taneczny do "III Symfonii" Witolda Lutosławskiego w wykonaniu 70 uczestników programu RYTM z pięciu warszawskich szkół. Młodym wykonawcom towarzyszyć będzie Polska Orkiestra Radiowa pod batutą Krzysztofa Kusiel - Moroza.

Prosimy o potwierdzenie obecności:

tel. (22) 210 01 40

e-mail: kulturasieliczy@nck.pl

Źródło informacji: Narodowe Centrum Kultury

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.11.2010, 12:18
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.